van onze campagneleider

In januari starten we met activiteiten voor de campagne, we gaan in een paar dorpen bij de mensen langs om ook vooral van de inwoners van onze gemeenten te horen wat zij belangrijk vinden. Onze eigen ideeën zullen we ook duidelijk maken, zodat kiezers weten dat we weer meedoen in Borger-Odoorn, waar we voor staan en wat ze aan ons hebben.

Wij willen ons inzetten om Borger-Odoorn mooier, socialer en duurzamer te maken maar we hebben daar ook jouw hulp bij nodig.

Wil je meedoen om het geluid van GroenLinks helder en duidelijk te laten horen: meld je aan via;

In januari starten we met activiteiten voor de campagne, we gaan in een paar dorpen bij de mensen langs om ook vooral van de inwoners van onze gemeenten te horen wat zij belangrijk vinden. Onze eigen ideeën zullen we ook duidelijk maken, zodat kiezers weten dat we weer meedoen in Borger-Odoorn, waar we voor staan en wat ze aan ons hebben.

Wij willen ons inzetten om Borger-Odoorn mooier, socialer en duurzamer te maken maar we hebben daar ook jouw hulp bij nodig.

Wil je meedoen om het geluid van GroenLinks helder en duidelijk te laten horen: meld je aan via;

e mail: bjornhanssen@gmail.com (vermeld als onderwerp “meedoen”)

(Ook niet-leden zijn welkom!)

 

Heb je het te druk om tijd vrij te maken: met een donatie voor de campagne zijn we ook heel blij.
Voor donaties:

rekeningnummer NL79TRIO0786824786

t.n.v. GroenLinks Zuidoost Drenthe

Ovv. Campagne Borger-Odoorn

Samen kunnen we een eind komen!

Wil je je aanmelden als vrijwilliger (ook niet-leden zijn welkom!)